Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kierowca pokazał środkowy palec. Dostał w twarz

Utworzony przez abdul wisimulacha, 30 lipca 2014 r. o 09:49 Powrót do artykułu
Jeśli kilka kilometrów wcześniej włączając się do ruchu zmusił kierowcę ciężarówki do hamowania ( wymusił pierwszeństwo ), a zwalaniając przed fotoradarem do 40 km/h "dziadzia" dostał po twarzy zasłużenie ! Nie, nie jestem kierowcą TIRa, ale podróżuję bardzo dużo i takich sytuacji jest mnóstwo. Wczoraj wjeżdżając do Ryk jakiś młodziak wymusił pierwszeństwo na mnie, ja tylko ostro trąbiłem, po to, żeby następnym razem zastanowił się 2 razy, przed wyjazdem na główną drogę przed innym pojazdem. Używajcie wyobraźni na drodze ! Bezpiecznej podróży  !
Nie ten artykuł czytasz. Facet nic nie wymusił, zahamował przed terenem zabudowanym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawda jest taka, że TIRowcy bardzo często na obszarze zabudowanym podganiają wymuszając na kierowcy jadącym przed nim przekroczenie prędkości. Nie raz taki TIR siedział mi na tylnej czybie lub świecił "długimi". Jak wiadomo duża część aut ciężarowych ba blokady prędkości i mogą jechać max 90/80 km/h, więc najczęściej chcą na obszarze zabudowanym trochę nadrobić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie tez kiedys doslownie taranowal tir, ktoremu na zwezonej drodze w przebudowie, przy slabo zabezpieczonym stromym poboczu, o 1 w nocy, w deszczu, gdzie tymczasowe linie na jezdni byly praktycznie niewidoczne od blota - nie podobalo sie, ze jade 60. Tez go pozdrowilam srodkowym palcem! W wielkiej maszynie kazdy chojrak, bo widzi wiecej i nic mu nie grozi!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i to są własnie lubelscy kierowcy LKR LLB LLE znane w całej Polsce wieśniactwo na drodze...
Od LKR-ów GOŚCIEŃKU, to trzy ch.je w bok poproszę. A Ty jakie masz tablice SŁOIKU zapiździ..y???
Ostatnio edytowany 30 lipca 2014 r. o 16:37
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe kto pisze te artykuły... "Do pobicie..." "trafił do szpitala na obserwację do szpitala..."    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Większość kierowców TIR-ów to grube mośki i buraki. Ten typ faceta to rodzaj ćwierćinteligenta bez wyobraźni. Bardzo cżęsto gnoje potrafią siedziec na zderzaku. Strasznie mnie to w......ia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tiry na tory niech wreszcie ku.rw.a ktoś coś zrobi z tymi pojebami zwłaszcza ze wschodu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Większość kierowców TIR-ów to grube mośki i buraki. Ten typ faceta to rodzaj ćwierćinteligenta bez wyobraźni. Bardzo cżęsto gnoje potrafią siedziec na zderzaku. Strasznie mnie to w......ia.
Buraku ale tu nie napisali że przed chwilą go wyprzedził a następnie ostro chamował. A był z tych okolic i wiedział, że tam jest FOTO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hahaha, wsiadl do audi i gonil tira, nagle z urazem glowy w szpitalu... po co bylo pokazyfac faka? Jaki kulturalny sie znalazl.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak ryckie buraki tak jeżdzą rejestracja LRY  do czegoś wkońcu zobowiązuje 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...